Hakkımızda

Göltaş Lojistik

Hakkımızda

Nakliyat sektörünün parlayan yıldızı konumunda yer alan Göltaş lojistik; kurulduğundan günümüze kadar uzanan süreç içerisinde; yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler! Her zaman müşteri dostu bir taşımacılık hizmeti sunabilme kapasitesine sahip olan Göltaş lojistik taşımacılık hizmetini, güvenli, pratik ve uygun maliyetli bir şekilde sunar! Böylece Göltaş lojistik taşımacılık sektöründe her zaman iddialı bir konumda yer alır!

 
Kalite Politikamız

Nakliyat sektörünün sürekli olarak gelişmek durumunda olduğunun bilincindeyiz. Bu kapsamda kalite politikamızı oluştururken; sürekli yeni ihtiyaçlara etkili çözümler ortaya koymak noktasında etkili çözümlere de imzamızı atıyoruz. Müşteri odaklı bir kalite politikası oluşturduğumuzdan dolayı sizlere her zaman profesyonel düzeyde bir taşımacılık hizmeti de sunabiliyoruz!

 
Müşteri Politikamız

Göltaş Lojistik her zaman müşteri politikasını; müşterilerinin memnuniyetine göre oluşturur! Böylece nakliyat hizmeti sunarken; yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler. Tam da bu noktada nakliyat ihtiyaçların çözümü noktasında sizlere mükemmel alternatif seçenekler de sunar! Böylece taşınma ihtiyacınızın, pratik, güvenli ve uygun fiyatlı bir şekilde karşılanmasını da mümkün kılar!

 
Biz kimiz

Biz; müşteri memnuniyetini hedefleyen; uygun fiyat politikasına sahip, profesyonel bir taşımacılık firmasıyız! Biz her zaman çözüm odaklı bir çalışma disiplinine sahip olan; uluslar arası kalite standartlarında bir nakliyat hizmeti sunabilen bir firmayız!

lojistik tanıtım filmi